Efeler Trade

Katlamalı Sineklik Tülü

Katlamalı sineklik telleri, PP (% 65 polipropilen) üzerine PE (% 35 polietilen) ile kaplanmış malzemeden dokunmuştur, Yatay veya dikey hareketli sistemlerdeki uygulamalar için idealdir, UV radyasyonunu otomatik ve güzel bir şekilde filtreleyebilir. İyi havalandırma, ışık, hava iletimi, kolay kurulum ve temizlik nedeniyle, haşere ve böcekleri dışarıda tutmak için pencere veya kapı çerçevelerinde yaygın olarak kullanılır. 14 ile 19mm katlama yüksekliği, 190 ile 300 cm genişliğinde, 36 metrelik paketler olarak tedarik edilmektedir.

Avantajları;
Anti sivrisinekler ve böcekler.
Korozyon karşı yüksek dirençlidir.
İyi havalandırma ve hava iletimi sağlar.
Parlamayı azaltır ve görünürlüğü iyileştirir.
UV radyasyonunu otomatik olarak ve güzel bir şekilde filtreler.

Detaylı katalog için tıklayınız.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Sektörde önce güven diyerek yola çıkan ve müşteri isteklerine odaklı bir firma olan Efeler Dış Ticaret, politikasını müşteri güveni ve memnuniyeti üzerine kurmuştur.
Müşterilerine her zaman en doğru destek, en kaliteli ürünü ve en uygun fiyatı sağlamak için çalışmalarını her geçen gün arttırarak devam etmektedir.
Siparişlerimizi müşterilerimize hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmek en büyük prensibimiz. Stoklu çalışma ve gerekli depolama alanına sahip olmamız sebebiyle ürünler hızlı ve özenli bir şekilde hazırlanır.

Kemankeş Karamustafa Paşa Mah. Necatibey Cad. Ağaç Tulumba Sk. Erengül Han No:7/5 Beyoğlu - İSTANBUL